Erasmus+ résztvevők

Az Erasmus+ “EuropeTrade-2018” – 2018-1-HU01-KA116-047150 című projektazonosító keretében megvalósuló németországi szakmai gyakorlat Schekeuditz-Lipcsében, az alábbi tabuló résztvevőkkel:

Név Osztály Szakmacsoport Munkahely
Antal Norman 2/14.G Informatika
Balogh Máté István 2/10.V Villanyszerelő
Bánhidy Levente 2/14.G Informatika
Baranyi Csaba 2/14.NC CNC gépkezelő
Bérdi Bence Zoltán 2/10.V Villanyszerelő
Dallos Tamás 2/14.A Autószerelő
Fábián Lehel 2/14.G Informatika
Fábián Márió 2/14.NC CNC gépkezelő
Fábián Zsolt 2/14.NC CNC gépkezelő
Forrai András 2/14.G Informatika
Kapás Gergely 2/14.NC CNC gépkezelő
Kiss Viktor 2/14.G Gépgyártás-technológus
Kiss Zoltán 2/10.V Villanyszerelő
Kőszegi József 2/14.G Informatika
Lampert Karina 2/14.G Informatika
Márton Viktor 2/14.G Informatika
Nichter Tamás 2/14.G Informatika
Szalisz Bálint 2/14.A Autószerelő

A tanulók felkészítésében résztvevő tanárok: Dr. Cserháti-Ács Adrien  és Fetzer János (német nyelv), Hegedűs Gábor (kulturális ismeretek), Holczer József (informatika), Rácz Zsolt (autószerelő ismeretek), Schmauzer Zsolt (CNC ismeretek), Szabó László (mentális felkészítés), Szamos József (villanyszerelő ismeretek).

Erasmus+  2017 résztvevők

Az Erasmus+ “EuropeTrade 2017” című és a 2017-1-HU01-KA116-035276 projektazonosító keretében megvalósuló németországi szakmai gyakorlat Schekeuditz-Lipcsében, az alábbi tabuló résztvevőkkel:

Név Osztály Szakma
Száraz Elvíra 2/14.K Fodrász
Szebényi Dániel 2/14.K Fodrász
Berta Tibor 2/14.I Rendszergazda
Kovács Zsolt 2/14.I Rendszergazda
Link István 2/14.I Rendszergazda
Nemcsényi Gábor 2/14.I Rendszergazda
Nyilasi Gergő 2/14.I Rendszergazda
Tar Krisztián 2/14.I Rendszergazda
Nagy Ákos 2/14.I Rendszergazda
Ájpl Sándor 2/14.I Rendszergazda
Csorba László Csaba 2/14.I Rendszergazda
Farkas Szilveszter 2/14.I Rendszergazda
Franek Patrik Mihály 2/14.I Rendszergazda
Kovács Szabolcs 2/14.I Rendszergazda
Pfeifer Krisztián 2/14.I Rendszergazda
Tamás Csaba 11.T Faipari asztalos
Nagy Márk Deniel 11.T Faipari asztalos
Nagy Alex Dorián 11.T Faipari asztalos
Kovács Roland István 11.T Faipari asztalos
Kovács András 2/14.I Rendszergazda

A tanulók felkészítésében résztvevő tanárok: Dr. Cserháti-Ács Adrien (német, mentális felkészítés), Szabóné Görcs Renáta (német), Tóbiás Györgyi ( fodrász szakmai felkészítés), Drüszler Ottó (faipari asztalos szakmai felkészítés), Hegedűs Gábor (kulturális ismeretek), Szabó László (IT szakmai és mentális  felkészítés).

Erasmus+ 2015 résztvevők

Az Erasmus+ a “Szakképzés megújítása 2015” című, 2015-1-HU01-KA102-013262 azonosítójú projekt keretében az alábbi tanulók vehetnek részt a felkészítés sikeres teljesítésével, a Lipcse melletti Schkeuditzi szakmai gyakorlaton, 2015 november 01 és 2015 november 21 között, a gyakorlati munkahely megjelölésével.

Név Osztály Gyakorlati hely
Czank Gergő 2/14. G CNC Nussbaum
Fink Attila 2/14. G CNC Nussbaum
Ranga Csaba 2/14. G CNC Nussbaum
Rózsa Viktor 2/14. G CNC Nussbaum
Hajdu Nóra 2/14. K Friseur Haarmex
Rappay Szandra 2/14. K Kosmetik Haarmex
Sipos Brigitta Julia 2/14. K Kosmetik Mühlbach
Stehler Cintia 2/14. K Kosmetik Tabbert
Sztancs Xénia 2/14. K Friseur Haarmex
Weller Johanna 2/14. K Friseur Haarmex
Baksai Roland 2/14. M Mechatronik Nussbaum
Guzsván Zoltán 2/14. M Mechatronik Nussbaum
Molnár Dávid 2/14. M Mechatronik Nussbaum
Nagy Szabolcs 2/14. M Mechatronik Nussbaum
Pósa Benjamin 2/14. M Mechatronik Nussbaum
Simon Viktor 2/14. M Mechatronik Nussbaum

A tanulók felkészítésében résztvevő tanárok: Dr. Cserháti-Ács Adrien (mentális felkészítés, német nyelv), Fetzer János (német nyelv), Holik László (gépgyártás-technológiai szakmai ismeretek), Murvai Árpád (kulturális ismeretek), Pálinkásné Szalai Andrea (fodrász/kozmetikus szakmai ismeretek), Szabó László (mentális felkészítés), Szabó Viktor (mechatronikai technikus szakmai ismeretek) .